Brak dostawców

 • Przelewy24

  Przelewy24
 • Dotpay

  Dotpay

Żółto - czarna taśma ostrzegawcza

Żółto - czarna taśma ostrzegawcza

25,00 zł
Brutto Czas dostawy 2-3 dni
Ilość

 

Polityka bezpieczeństwa

 

Zasady dostawy

 

Zasady zwrotu

Opis

Żółto - czarna taśma ostrzegawcza samoprzylepna o wymiarach  33 m x 50 mm

Najwyższej jakości taśma ostrzegawcza ASPRO stosowana jest do oznaczania niebezpiecznych występów, krawędzi, dróg transportowych i innych miejsc stanowiących zagrożenie dla ruchu pieszego jak i samojezdnego. Taśma ostrzegawcza to folia PVC, która pod całą swoją powierzchnią posiada klej kauczukowy. Zapewnia to pewność połączenia z powierzchnią, nie podwijanie się brzegów i brak konieczności dodatkowego podklejania. Może być stosowana wewnątrz i na zewnątrz budynków na podłogi jak i ściany.

Aby taśma spełniała swoje właściwości w czasie użytkowania, powierzchnia przed (i przy montażu) montażem powinna być odpowiednio przygotowana (warunki konieczne prawidłowego funkcjonowania taśmy ASPRO ):

 • czysta powierzchnia – należy usunąć wszystkie luźne pozostałości (opiłki, piach, inne zanieczyszczenia)
 • sucha powierzchnia (koniecznie należy odtłuścić powierzchnię przy użyciu rozpuszczalnika a następnie zaczekać do całkowitego wyschnięcia, nie kleić na mokrej powierzchni)
 • gładka powierzchnia (na szorstkich powierzchniach zalecane jest gruntowanie, powierzchnie ze strukturą – nie gładkie – osłabią przyczepność taśmy i  nie spełni swojej funkcji)
 • temperatura powierzchni musi być powyżej 10°C (dotyczy powierzchni na której taśma ma być przyklejona – uwaga – temperatura powietrza to nie temperatura powierzchni).
 • nie zaleca się klejenia taśmy na łączeniach, spoinach, fugach, pęknięciach, miejscach ruchomych,  itp (taśma traci przyczepność).

W prezentowanych fotografiach przedstawiono oryginalne produkty MIDAS. Ze względu na zróżnicowane oświetlenie oraz jego natężenie, jakość używanych do przeglądu monitorów i ich kalibracji  kolory mogą się różnić od tych uzyskanych w rzeczywistości (warunki wykonawstwa sprzętu do przeglądania  pozostają poza kontrolą MIDAS) zaś fotografie zostały wykonane w określonych warunkach oświetleniowych, które mają istotny wpływ na wygląd prezentowanych produktów . Informacje tu zawarte mają charakter poglądowy i służą do propozycji optymalnego wykorzystania produktów, jednak nie są prawną podstawą do odpowiedzialności producenta oraz nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego i nie mogą stanowić podstawy dla zasadności reklamacji. Prosimy o szczegółowe zapoznanie się z warunkami gwarancji, zaleceniami oraz instrukcją montażu.

Szczegóły produktu
20 Przedmioty
5 innych produktów w tej samej kategorii:

Śledź nas na Facebooku