Brak dostawców

  • Przelewy24

    Przelewy24
  • Dotpay

    Dotpay

Koc gaśniczy szklany

Koc gaśniczy szklany: 1,8M x 1,4M

85,00 zł
Brutto Czas dostawy 2-3 dni
Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie

 

Polityka bezpieczeństwa

 

Zasady dostawy

 

Zasady zwrotu

Opis

Koce gaśnicze wyprodukowane są z wytrzymałego materiału - włókna szklanego który jest pokryty sylikonem, posiadają aprobatę CNBOP, stosowane są do odcinania dopływu powietrza płonących materiałów.

Koce gaśnicze posiadają atest CNBOP, wyprodukowane są z włókna szklanego, który uznawany jest za bardzo wytrzymały materiał.

Koce przygotowane są do zamontowania na ścianie. 

Wykonane są z tkaniny niepalnej o wymiarze 1800 x 1400 mm. 

Istnieje możliwość zamówienie innego rozmiaru, w tym celu należy skontaktować się z nami.

Koc gaśniczy (z definicji) jest to sprzęt gaśniczy służący do mechanicznego odcinania dopływu powietrza do płonących materiałów. Wykonany jest z włókna szklanego. Ma powierzchnię ok. 3 m2. Jego użycie polega na szczelnym przykryciu małego, płonącego przedmiotu lub np. beczki z palącą się cieczą. Używając koca należy pamiętać, by przykrywać zarzewie ognia od swojej strony, aby uniknąć poparzenia płomieniami. Może być użyty do gaszenia palącego się ubrania.

Szczegóły produktu
10 Przedmioty
5 innych produktów w tej samej kategorii:

Marka: OGNIOCHRON

Gaśnica proszkowa 4kg ABC

Zaprojektowana dla zabezpieczania obiektów użyteczności publicznej, pomieszczeń biurowych, produkcyjnych, magazynów, garaży. Doskonale sprawdza się w transporcie samochodowym, kolejowym i wodnym.

Cena 115,00 zł
Więcej
Ostatnie sztuki w magazynie

Marka: OGNIOCHRON

Gaśnica proszkowa 6kg ABC

Zaprojektowana dla zabezpieczenia obiektów użyteczności publicznej. Pomieszczeń biurowych, produkcyjnych, magazynów, garaży, a także domów i mieszkań prywatnych. Doskonale sprawdza się w transporcie samochodowym, kolejowym i wodnym.

Cena 125,00 zł
Więcej
W magazynie

Marka: OGNIOCHRON

Gaśnica proszkowa 2kg ABC

Zaprojektowana specjalnie dla zabezpieczania samochodów dostawczych i ciężarowych. Stosowana również w obiektach użyteczności publicznej, pomieszczeniach biurowych, produkcyjnych, magazynach, garażach.

Cena 65,00 zł
Więcej
Ostatnie sztuki w magazynie

Śledź nas na Facebooku