Brak dostawców

 • Przelewy24

  Przelewy24
 • Dotpay

  Dotpay

Yellow Maxx Gel - 2,5 litra

Eilfix Yellow Maxx Gel, pasta w żelu do silnie zabrudzonych rąk - 2,5 litra

60,00 zł
Brutto
Ilość
Obecnie brak na stanie

 

Polityka bezpieczeństwa

 

Zasady dostawy

 

Zasady zwrotu

Opis

YELLOW MAXX HANDREINIGUNGSGEL - 2,5 litra

Żel do mycia silnie zabrudzonych rąk

Przeznaczenie:

Koncentrat do łatwego mycia rąk z mocnych zabrudzeń. Nadaje się do usuwania mocnych zabrudzeń po lakierach, resztkach farb, olejów, smarów lub smoły.

Sposób użycia:

Na suche i zabrudzone dłonie nanieść ok 3-5 ml żelu i dokładnie rozcierać na całej powierzchni dłoni. W momencie rozpuszczania się zabrudzeń zwilżyć dłonie wodą i kontynuować mycie. Po umyciu ręce dokładnie spłukać czystą wodą i wytrzeć do sucha.

Dane techniczne:

 • Kolor: żółty
 • Konsystencja: płynna
 • Zapach: specyficzny dla produktu, cytryna
 • Odczyn pH: 5,5 – 6,5
 • Gęstość względna: 1,007 g/cm³

Składniki zawarte w produkcie, są wymienione zgodnie z INCI (International Nomenclature of Cosmetic Ingredients), na etykietach każdego jednostkowego opakowania produktu.

YELLOW MAXX GEL to produkt kosmetyczny.

Dla produktów kosmetycznych nie ma obowiązku wystawiania Kart Charakterystyki co jest zgodne z rozporządzeniem REACH - artykuł 2, pkt 6 B którego przepisy tytułu IV nie dotyczą produktów kosmetycznych zdefiniowanych w dyrektywie 76/768/EWG oraz z art. 1.4. kt 3e ustawy z dnia 25 lutego 2011 r. o substancjach chemicznych i ich mieszaninach.

Prawidłowo przechowywany i zamknięty w oryginalnym opakowaniu produkt, może być używany w okresie co najmniej 30 miesięcy od daty produkcji, jednak nie dłużej niż przez 12 miesięcy od pierwszego użycia produktu

Szczegóły produktu
Zobacz także
16 innych produktów w tej samej kategorii:

Śledź nas na Facebooku