Brak dostawców

  • Przelewy24

    Przelewy24
  • Dotpay

    Dotpay

Kombinezon TYVEK 200 EASYSAFE, KAT III, TYP 5/6

Kombinezon DuPont™ Tyvek® 200 EASYSAFE, KATEGORIA III, Typ 5/6.

Rozmiar
36,90 zł
Brutto Czas dostawy 2-3 dni
Ilość

 

Polityka bezpieczeństwa

 

Zasady dostawy

 

Zasady zwrotu

Opis

Certyfikowany przeciwchemiczny kombinezon ochronny firmy DuPont typu 5,6 wykonany z nowej włókniny polietylenowej po przystępnej cenie.

Kombinezon ochronny z kapturem z włókniny polietylenowej zapewnia ochronę przed cząstkami stałymi (Typ 5) i ograniczoną ochronę przed działaniem cieczy (Typ 6). Dzięki stosowanej przez DuPont technologii produkcji włókniny, kombinezon Easysafe zapewnia zdecydowanie lepszą ochronę w porównaniu z kombinezonem wykonanym z materiału SMS i jest bardziej wytrzymały niż kombinezon wykonany z filmu mikroporowatego.

Zapewniając idealną równowagę między ochroną i komfortem, Easysafe jest nowym, najlepszym podstawowym rozwiązaniem oferowanym przez firmę DuPont dla zastosowań mniej wymagających pod względem ochrony oraz bardziej dostępnym cenowo.

Tyvek® 200 EasySafe, model CHF5. Kombinezon z kapturem w kolorze białym. Wytrzymały, ale lekki (<180g na sztukę). Dwuczęściowy kaptur. Gumka wokół otworu kaptura i w talii oraz elastyczne mankiety rękawów i nogawek. Easysafe jest wykonany z nowej unikalnej włókniny polietylenowej firmy DuPont. Jest bardziej miękka i posiada bardziej otwartą strukturę niż Tyvek®. W związku z tym zapewnia mniejszą ochronę niż Tyvek® (L1431N), ale oferuje odpowiednią ochronę barierową typu 5 i 6 oraz przepuszczalność dla powietrza i pary wodnej.

Szczegóły produktu
96 Przedmioty
16 innych produktów w tej samej kategorii:

Marka: 3M

3M™ 4570, KAT III, TYP 3/4/5/6

Ochrona przed elektrycznością statyczną wg normy EN 1149-5:2008. Ochrona przed radioaktywnością/stałymi cząstkami materiałów radioaktywnych wg normy EN 1073-2:2002. Ochrona przed zagrożeniami biologicznymi/infekcjami wg normy EN 14126. Podwójny system zapinania z przodu, z wewnętrznymi osłonami sztormowymi, gwarantującymi lepszą ochronę.

Cena 135,30 zł
Więcej
Ostatnie sztuki w magazynie

Śledź nas na Facebooku