Brak dostawców

  • Przelewy24

    Przelewy24
  • Dotpay

    Dotpay
Druk & Haft
Druk & Haft

Druk & Haft

DRUK & HAFT

DRUK CYFROWY
Idealna technologia druku do zleceń niskim nakładzie. Nie potrzeba żadnego przygotowania do druku. Bezpośredni nadruk na materiale wykonujemy na nowoczesnym parku maszynowym. Druk za pomocą specjalnych pigmentowych atramentów na bazie wody. Gwarantowana wytrzymałość nadruku w praniu do 40°C. Nadruk nadaje się do prasowania na lewej stronie.

DRUK SUBLIMACYJNY
Odpowiedni do materiałów z włókien syntetycznych stanowiących minimum 65% materiału. Farba dyspersyjna jest nadrukowana na podkład papierowy, z którego jest przenoszona na materiał w postaci pary. Nadruku nie trzeba utrwalać, stałość kolorów jest bardzo dobra, imitacja (znacznie droższego) wielobarwnego materiału tkanego jest trudna do odróżnienia od oryginału. Metoda ta nie zmienia właściwości materiału takich jak oddychalność czy możliwość prania, a także świetnie nadaje się do nadruku zdjęć, które jednak muszą mieścić się w obrysach kwadratu lub prostokąta. 

SITODRUK - DRUK BEZPOŚREDNI
Najstarsza i dotychczas najefektywniejsza technologia druku na materiale. Wykonujemy ją maszynowo, dzięki czemu osiągamy wysoką efektywność produkcji dziennej oraz identyczną jakość nadruku w trakcie realizacji całego zlecenia. Stosując tę technologię, jesteśmy w stanie zrealizować praktycznie wszystkie motywy nadruków, od zupełnie prostych aż po fotorealistyczne. Gwarantowana wytrzymałość nadruku w praniu do 40°C. Nadruk nadaje się do prasowania na lewej stronie.

SITODRUK - DRUK TRANSFEROWY
Jedna z metod druku, w której motyw jest najpierw nadrukowywany na specjalną folię transferową, następnie nanosi się na niego klej, a całość przenosi się na materiał termotransferem. Stosuje się głównie do nadruków na czapkach i produktach, na których nie da się drukować bezpośrednio. Nie można stosować na materiałach wodoodpychających. Nadruk nadaje się do prasowania na lewej stronie.

HAFT
Jest to sposób prezentacji na odzieży motywu, logo lub sloganu w bardzo wysokiej jakości. W celu wyhaftowania określonego motywu na produkcie musimy stworzyć program wyszywania. Do stworzenia tego programu potrzebny jest nam dobrej jakości wzór w postaci pliku (tif, cdr, pdf). Dostarczony przez państwa motyw zostaje następnie przeniesiony do programu maszyny hafciarskiej. Motyw naszywa się bezpośrednio na produkt lub wykonuje się haftowane aplikacje, które następnie umieszcza się na produkcie.

Przepraszamy za niedogodności.

Wyszukaj ponownie to co szukasz

Śledź nas na Facebooku