Brak dostawców

  • Przelewy24

    Przelewy24
  • Dotpay

    Dotpay
COVID 19
Środki ochrony osobistej Covid-19 - kombinezony, osłony, maski - BHP-ex

COVID 19

Wirus, który pojawił się w 2020 roku, w ekspresowym tempie rozprzestrzenił się na wszystkie zakątki świata, stwarzając ogromne zagrożenia dla życia i zdrowia. Mowa tutaj o znanym wszystkim koronawirusie, zwanym również Covid-19, który szybko zmusił epidemiologów do ogłoszenia stanu pandemii. Szczególnie teraz niezwykle istotne jest więc, by chronić siebie i innych poprzez korzystanie z odpowiednich produktów mających na celu uchronić używającą ich osobę przed czyhającymi w powietrzu cząsteczkami wirusowymi.

Uratuj zdrowie i życie swoje oraz innych

W naszym sklepie internetowym oferujemy wyposażenie, które będzie izolowało drogi oddechowe od potencjalnie zakażonego powietrza. Szczególnie w zamkniętych pomieszczeniach, cząsteczki wirusa są w stanie przemieszczać się w zatrważającym tempie, szczególnie przez osoby o łagodnym przebiegu choroby (lub przebiegu bezobjawowym). Dlatego dla naszych Klientów przygotowaliśmy maski, półmaski, gogle, a nawet, dla osób szczególnie narażonych na atak wirusa, pełne kombinezony ochronne.

Najbardziej podstawową formą ochrony przed Covidem-19 są jednorazowe maseczki ochronne, które powinny być zmieniane po jednym ich użyciu. Choć nie jest to preferowany przez wielu sposób na ochronę przed niebezpieczeństwem, w wielu przypadkach jest on wystarczalny. Dla bardziej wymagających osób (lub tych, które znajdują się w strefie ryzyka) polecamy maski oraz półmaski wielokrotnego użytku, które posiadają zwiększone możliwości ochronne oraz nie przepuszczają dużej ilości szkodliwych cząstek powietrza.

Dla najbardziej wymagających, lub tych, którzy posiadają kontakt z osobami zarażonymi, przygotowaliśmy kombinezony. Korzystanie z nich zapewnia pełną izolację wszystkich części swojego ciała przed działaniem czynników zewnętrznych, w tym również przez wszelkimi wirusami oraz bakteriami znajdującymi się w powietrzu. Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą naszej strony internetowej i wybranie produktu ochronnego, który najlepiej będzie pasował do Twojej sytuacji.

Jest 25 produktów.

Pokazano 1-12 z 25 pozycji
Aktywne filtry

Marka: 3M

3M™ 4570, KAT III, TYP 3/4/5/6

Ochrona przed elektrycznością statyczną wg normy EN 1149-5:2008. Ochrona przed radioaktywnością/stałymi cząstkami materiałów radioaktywnych wg normy EN 1073-2:2002. Ochrona przed zagrożeniami biologicznymi/infekcjami wg normy EN 14126. Podwójny system zapinania z przodu, z wewnętrznymi osłonami sztormowymi, gwarantującymi lepszą ochronę.

Cena 135,30 zł
Więcej
Ostatnie sztuki w magazynie

Śledź nas na Facebooku