Brak dostawców

  • Przelewy24

    Przelewy24
  • Dotpay

    Dotpay
Ochrona ppoż i bezpieczeństwo ruchu
Ochrona ppoż i bezpieczeństwo ruchu

Ochrona ppoż i bezpieczeństwo ruchu

Zapewnienie odpowiedniej ochrony PPOŻ, a także bezpiecznego ruchu dookoła zakładu pracy to istny klucz to zachowania prawidłowego BHP. W obrębie każdej firmy powinniśmy znaleźć taśmę ostrzegawczą, gaśnicę proszkową, potykacz ostrzegawczy oraz oczywiście apteczkę samochodową. Jest to niezwykle ważny element wyposażania każdego przedsiębiorstwa. W przypadku, gdy pojawi się konieczność przeprowadzenia pierwszej pomocy, to w niej znajdziemy najważniejsze środki, bez których cały proces po prostu się nie uda.

Nie możemy również nie wspomnieć o tym, że apteczka samochodowa to znacznie zmniejszona wersja klasycznego rozwiązania. W związku z tym w niektórych zakładach pracy warto zainwestować w bardziej zaawansowaną propozycję. Równie ważne są gaśnice PPOŻ, które nieraz mogą uratować życie setkom ludzi. Przepisy BHP to niezwykle istotne zasady, do których naprawdę warto się stosować. W przeciwnym razie narażamy się na tragedię, a produkty takie, jak gaśnica proszkowa, potykacz, apteczka czy też taśma ostrzegawcza są bardzo ważne.

Jest 24 produktów.

Pokazano 1-12 z 24 pozycji
Aktywne filtry

Marka: ART.Master

Apteczka K15

Towar dostępny na zamówienie Przenośna apteczka zakładowa TYP K-15 w walizce z dodatkowym stelażem umożliwiającym zamocowanie jej na ścianie.

Cena 89,00 zł
Więcej
Obecnie brak na stanie

Marka: OGNIOCHRON

Gaśnica proszkowa 2kg ABC

Zaprojektowana specjalnie dla zabezpieczania samochodów dostawczych i ciężarowych. Stosowana również w obiektach użyteczności publicznej, pomieszczeniach biurowych, produkcyjnych, magazynach, garażach.

Cena 65,00 zł
Więcej
Ostatnie sztuki w magazynie

Marka: OGNIOCHRON

Gaśnica proszkowa 4kg ABC

Zaprojektowana dla zabezpieczania obiektów użyteczności publicznej, pomieszczeń biurowych, produkcyjnych, magazynów, garaży. Doskonale sprawdza się w transporcie samochodowym, kolejowym i wodnym.

Cena 115,00 zł
Więcej
Ostatnie sztuki w magazynie

Marka: OGNIOCHRON

Gaśnica proszkowa 6kg ABC

Zaprojektowana dla zabezpieczenia obiektów użyteczności publicznej. Pomieszczeń biurowych, produkcyjnych, magazynów, garaży, a także domów i mieszkań prywatnych. Doskonale sprawdza się w transporcie samochodowym, kolejowym i wodnym.

Cena 125,00 zł
Więcej
W magazynie

Śledź nas na Facebooku