Brak dostawców

  • Przelewy24

    Przelewy24
  • Dotpay

    Dotpay
Odzież letnia i ochronna
Odzież ochronna, letnia, ubrania robocze - komplety, kurtki, bluzy, kombinezony - BHP-ex

Odzież letnia i ochronna

Oferowana w naszym sklepie internetowym odzież letnia i ochronna to wysokiej jakości produkty, które będą idealne zarówno podczas pracy w niebezpiecznych, zagrażających zdrowiu lub/i życiu warunkach. Przygotowane dla naszych Klientów kamizelki, kombinezony czy fartuchy to gwarancja na to, iż przepisy BHP zostaną w pełni spełnione, a w przypadku awarii lub wypadku będziesz miał większą szansę na wyjście z nich bez szwanku.

Najwyższej jakości odzież letnia

Oprócz ubrań ochronnych, w naszej ofercie znajdują się również ubrania letnie, które znajdą swoje zastosowanie również poza pracą. Są one przystosowane do noszenia podczas cieplejszych miesięcy w roku, takich jak lipiec czy sierpień, a ich wariantów kolorystycznych do wyboru jest wiele. Większość z dostępnych w naszym katalogu produktów posiada wiele rozmiarów do wyboru, dzięki czemu będziesz mógł dopasować je do swoich potrzeb. Wszystkie widoczne poniżej produkty, niezależnie od ich przeznaczenia, zostały wykonane z najwyższej jakości materiałów, co pozwoliło na stworzenie wytrzymałych ubrań.

Jest 58 produktów.

Pokazano 1-12 z 58 pozycji
Aktywne filtry

Marka: 3M

3M™ 4570, KAT III, TYP 3/4/5/6

Ochrona przed elektrycznością statyczną wg normy EN 1149-5:2008. Ochrona przed radioaktywnością/stałymi cząstkami materiałów radioaktywnych wg normy EN 1073-2:2002. Ochrona przed zagrożeniami biologicznymi/infekcjami wg normy EN 14126. Podwójny system zapinania z przodu, z wewnętrznymi osłonami sztormowymi, gwarantującymi lepszą ochronę.

Cena 135,30 zł
Więcej
Ostatnie sztuki w magazynie

Śledź nas na Facebooku